Jihomoravský kraj

Kraj

897 výtluků

  • 89 / 10 % Kritická závažnost
  • 215 / 24 % Nízká závažnost
  • 593 / 66 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ11562
3
Jednotlivý výtluk

Propadající se kraj silnice kterému se již nedá vyhnout a je třeba projet. Za poslední půlrok se stav výrazně zhoršil. I43 ve směru na Svitavy.

CZ11552

Neúnosná demolice silnice na ulici Brněnská autobusovou a nákladní dopravou pokračuje. I přes opakované opravy se silnice stává stále hůře sjízdnou. Výtluky různých velikosti se nacházejí po celé ulici Brněnské až k dopravní značce STOP. Silnice je rozpraskaná a zdevastovaná a postupně se rozpadá.

CZ11538
1
Jednotlivý výtluk

Vzedmutí obrusné vrstvy okolo kanalizační vpusti. kanalizační vpust je rovněž uvolněná, cca 50cm okolo vpusti není obrusná vrstva přilepená k povrchu, je tam hrb, nejspíš do mezery se naplavila špína a kanalizační vpust je pokleslá zhruba o 2cm, je nestabilní a není zarovnaný s povrchem vozovky. je to přímo před vjezdem do domu Úvoz č.p.170, Pozořice.

Více
CZ11548
Silnice směrem z Ochozu u Brna na Velkou Klajdovku, hlavně v části, kde jsou v lese serpentiny je to úplná katastrofa a čím dál horší stav. Vůbec se tam nedá jet. Silnice by potřebovala nejlépe celá vyfrézovat.
CZ11314

Silnice mezi Hodonínem u Kunštátu a Chlébském je až po hranice okresu Blansko v katastrofálním stavu, jet se dá tak na dvojku a ještě opatrně. Za hranici okresu je silnice jako zázrakem ok, taková obyčejná trojka na Vysočině.

CZ11279

D1 , směr Vyškov>Brno, koleje v pravém pruhu. Háže to dost v kolejích a především začátek/konec vyjetých kolejí rozhodí auto.

Více
Více