Blansko

Okres

133 výtluků

  • 12 / 9 % Kritická závažnost
  • 18 / 14 % Nízká závažnost
  • 103 / 77 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ11562
3
Jednotlivý výtluk

Propadající se kraj silnice kterému se již nedá vyhnout a je třeba projet. Za poslední půlrok se stav výrazně zhoršil. I43 ve směru na Svitavy.

Více
CZ11314

Silnice mezi Hodonínem u Kunštátu a Chlébském je až po hranice okresu Blansko v katastrofálním stavu, jet se dá tak na dvojku a ještě opatrně. Za hranici okresu je silnice jako zázrakem ok, taková obyčejná trojka na Vysočině.

CZ10911

A Takhle to dopadá když se zalepují už několikátým rokem díry. Silnice je 50 odstínu šedi, nezpevněné krajnice a ani neposečena tráva kde se zdržuje srnčí. Silnice ze Srchova až do Velkých Opatovic je jedem velký průser . Každy auto co podkavám do protivky je horor lebo nevíte kam mate uhnout když jede traktor nebo autobus ste v prdeli uplně . Což můžete vidět i na fotce kde si vyhýbali dva autobusy . No a dále se na našich silnicích můžete těšit i na dalši zážitky propíchla kola , postupné ničeni podvozku a zažitek z adrenalinové jizdy pokud vyhnete všem nezalepeným dírám

CZ10644

Silnice Obora - Klemov (Doubravice nad Svitavou), silnice je ve špatném stavu, pod Oborou v katastrofálním, díry, silnice se drolí a řešení?... Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje vždy 1-2 x ročně silnici zalepí asfaltem, který se za chvíli začne opět drolit, a to se opakuje stále dokola už cca 20 let. Řešením by bylo silnici udělat kompletně novou a situaci konečně vyřešit. Takhle je to stání na místě bez změny k lepšímu.

Více
Ondrej Pavelka

Propadající se kraj silnice kterému se již nedá vyhnout a je třeba projet. Za poslední půlrok se stav výrazně zhoršil. I43 ve směru na Svitavy.

Více