Blansko

Okres

133 výtluků

  • 11 / 8 % Kritická závažnost
  • 18 / 14 % Nízká závažnost
  • 104 / 78 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ11562
3
Jednotlivý výtluk

Propadající se kraj silnice kterému se již nedá vyhnout a je třeba projet. Za poslední půlrok se stav výrazně zhoršil. I43 ve směru na Svitavy.

Více
CZ11314

Silnice mezi Hodonínem u Kunštátu a Chlébském je až po hranice okresu Blansko v katastrofálním stavu, jet se dá tak na dvojku a ještě opatrně. Za hranici okresu je silnice jako zázrakem ok, taková obyčejná trojka na Vysočině.

CZ10911

A Takhle to dopadá když se zalepují už několikátým rokem díry. Silnice je 50 odstínu šedi, nezpevněné krajnice a ani neposečena tráva kde se zdržuje srnčí. Silnice ze Srchova až do Velkých Opatovic je jedem velký průser . Každy auto co podkavám do protivky je horor lebo nevíte kam mate uhnout když jede traktor nebo autobus ste v prdeli uplně . Což můžete vidět i na fotce kde si vyhýbali dva autobusy . No a dále se na našich silnicích můžete těšit i na dalši zážitky propíchla kola , postupné ničeni podvozku a zažitek z adrenalinové jizdy pokud vyhnete všem nezalepeným dírám

CZ10644

Silnice Obora - Klemov (Doubravice nad Svitavou), silnice je ve špatném stavu, pod Oborou v katastrofálním, díry, silnice se drolí a řešení?... Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje vždy 1-2 x ročně silnici zalepí asfaltem, který se za chvíli začne opět drolit, a to se opakuje stále dokola už cca 20 let. Řešením by bylo silnici udělat kompletně novou a situaci konečně vyřešit. Takhle je to stání na místě bez změny k lepšímu.

Více
Roman Sýkora
Roman Sýkora 20.4.24

CZ11494, Boskovice, silnice č.37414

Aktivita: Zkontrolován
CZ11494

Již několik měsíců se stále zhoršující se výtluky, nedá už se v podstatě projet bez toho aby se muselo zastavit před protijedoucím autem. Silničáři vyřešili problém tím, že instalovali značku nerovnost vozovky.

Ondrej Pavelka

Propadající se kraj silnice kterému se již nedá vyhnout a je třeba projet. Za poslední půlrok se stav výrazně zhoršil. I43 ve směru na Svitavy.

Více