Brno-venkov

Okres

256 výtluků

  • 32 / 13 % Kritická závažnost
  • 60 / 23 % Nízká závažnost
  • 164 / 64 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ11552

Neúnosná demolice silnice na ulici Brněnská autobusovou a nákladní dopravou pokračuje. I přes opakované opravy se silnice stává stále hůře sjízdnou. Výtluky různých velikosti se nacházejí po celé ulici Brněnské až k dopravní značce STOP. Silnice je rozpraskaná a zdevastovaná a postupně se rozpadá.

CZ11538
1
Jednotlivý výtluk

Vzedmutí obrusné vrstvy okolo kanalizační vpusti. kanalizační vpust je rovněž uvolněná, cca 50cm okolo vpusti není obrusná vrstva přilepená k povrchu, je tam hrb, nejspíš do mezery se naplavila špína a kanalizační vpust je pokleslá zhruba o 2cm, je nestabilní a není zarovnaný s povrchem vozovky. je to přímo před vjezdem do domu Úvoz č.p.170, Pozořice.

Více
CZ11548
Silnice směrem z Ochozu u Brna na Velkou Klajdovku, hlavně v části, kde jsou v lese serpentiny je to úplná katastrofa a čím dál horší stav. Vůbec se tam nedá jet. Silnice by potřebovala nejlépe celá vyfrézovat.
CZ10839

Nebezpečný kanál při najíždění na vjezd. Jeden utopený v silnici, na něj navazuje ostrý vystouplý do úrovně chodníku. Moje najíždění skončilo rozříznutou pneumatikou :-(

Více
Petr Fojtík

Je hotovo, totální oprava akorát to sem nikdo ze zodpovědných nenapsal.Co mě zarazilo když jsem během opravy viděl podloží...a co mě mě nejvíc dostává u Českých oprav je prostřední dilatační spára...to v Rakousku nebo Maďarsku nevidíte.No uvidíme jak tato celková oprava vydrží napříč časem.

Více