Moravskoslezský kraj

Kraj

592 výtluků

  • 92 / 16 % Kritická závažnost
  • 145 / 24 % Nízká závažnost
  • 355 / 60 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
Více
CZ11392

Chtěl bych upozornit na nebezpečný úsek na selnici c.01136 mezi Antošovicemi a Šilheřovicemi.Silnice je lemována tlejícími stromy ze kterých opadávají velké kusy suchých větví.

CZ11343

Křižovatka silnic č. 647 a 478 v Klimkovicích - nerovnosti na silnici č. 478. Nebezpečné pro jednostopé vozidla - motorkáře, hrozí upadnutí. Jedná se o nerovnosti, které nejsou vidět.

CZ10972

Nebezpečné vyjíždění z ul. Na Pavlasůvce na ul. Dělnická (směr Havířov, Ostrava). Pomohlo by vytvoření odbočovacího pruhu z ul. Dělnická (ze směru od Horní Suché) na ul. Na Pavlasůvce.

CZ10958

Vážení, žádám o prošetření situace úseku silnice Proskovická, Krmelín. Před vjezdem (i dalšími některými vjezdy) k našemu pozemku se tvoří kaluže, které jednak znepříjemňují přístup k přilehlým chodníkům a výjezdům a zároveň jsou nebezpečné pro řidiče. Do přílohy přikládám fotografie. Děkuji Aleš Vyvial Proskovická 139, Krmelín

CZ10695

Ucpaná nebo nedostačující kanalizace po velkém dešti se tvoří jezero křižovatka u dráhy x jaselská. (foto z ul přemyslovců aplikace mě nepustí bez nahrání fotografie) dle vyjádření magistrátu m.Opava úsek komunikace není ve vlastnictví statutárního města Opavy, jedná se o silnici III. třídy (III/05710), která je ve správě SSMSK (Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace), pozemek je ve vlastnictví Moravskoslezského kraje. S daným problémem se obraťte na uvedeného správce komunikace. S přáním hezkého dne, odbor majetku města Magistrátu města Opavy

Více
Více