Rajhrad

Obec

9 výtluků

  • 2 / 22 % Kritická závažnost
  • 1 / 11 % Nízká závažnost
  • 6 / 67 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ11063

Benediktinská v Rajhradě je rovněž nekonečný příběh záplatovaní (evidetně vždy pouze lopatou a stále dokola).Podle pravidel silničího provozu má člověk jet při pravém okraji vozovky...no kdo nechce příjit o kulové čepy musí volit cestu pokud možno proštředkem.Silničáři na tento úsek šupnou značku pozor výmoly a je opraveno.Jihomoravský kraj je zřejmě dobrá pokladnička pro cestáře kteří se pravidelně zašívaji před Otmarovem v zatáčce....

CZ10693
3
Jednotlivý výtluk

Dálnice D52 (E461) ve směru na Brno. Fotka je z roku 2019. Dle současného stavu se oprava úplně nezdařila a vytvořil se výmol, který může poškodit kolo/pneu. Výmol se nachází v pravém pruhu na levé straně na úrovni skladu Hartmann. Pravděpodobně jsem si při průjezdu poškodil disk, škodu ještě neznám.

CZ10595
5
Jednotlivý výtluk

Výmol o přibližném průměru 70cm, cca 50cm od krajnice, hloubka výmolu více než 10cm. Silnice Stará Pošta Rajhrad. Povolená rychlost v tomto úseku 90km/h. V blízkosti adresy Stará Pošta 1030. Směr Rajhrad - Sobotovice (Ledce). Neoznačený. Při vjetí do výmolu si řidič utrhne kolo nebo může dojít k vážné dopravní nehodě.

CZ10465

Ten most v Rajhradě je věčný a nekonečný ementál !!! Doufám,že cestmistra Souček už je v důchodě, protože jsem mu před dvěma roky slíbil,že už ho nebudu otravovat.Stav silnic je úděsný a systém utloukáni směs lopatou je nanic....

CZ10371
5
Jednotlivý výtluk

Na silnici 42510 směrem od Brna hned za odbočkou na polní cestu jsou dva hluboké výmoly kousek od sebe přímo v jízdní dráze pravého kola. Minulý týden ještě tak hluboké nebyly.

CZ10360
5
Jednotlivý výtluk

Rajhrad, výjezd z ulice Stará pošta (silnice 42510) na ulici Masarykova (silnice 425), u benzínky Top Petrol. V tomto místě je ve špičce problematické najet na hlavní silnici a nyní je to nebezpečnější, že se musí přejet velké podélné výmoly.

Petr Fojtík

Je hotovo, totální oprava akorát to sem nikdo ze zodpovědných nenapsal.Co mě zarazilo když jsem během opravy viděl podloží...a co mě mě nejvíc dostává u Českých oprav je prostřední dilatační spára...to v Rakousku nebo Maďarsku nevidíte.No uvidíme jak tato celková oprava vydrží napříč časem.

Petr Fojtík

Nekonečný příběh.. nyní bych řekl dvojkové díry a pořád na stejných místech.Asi není co dodat... Jihomoravský kraj by se měl podívat jak silničáři opravují krajské silnice.... potažmo ministerstvo vnitra jako nadřízený orgán by se měl podívat jak hospodaří kraj při opravě silnic.Bězný občan nemá slov....

Petr Fojtík
Petr Fojtík 14.12.23

CZ11063, Rajhrad, silnice Benediktinská

Aktivita: Zkontrolován

Staré záplaty jsou fuč a jediná možnost je jezdit středem vozovky.Cestmistr Bláha jezdí asi offroadem nebo má buldozer.Bezni občané musí jet krokem a bylo by dobré udělat extra mapu na díry.Brno Venkov je děs...na kraji asi všichni šnupou kokain a jejim taky všechno jedno.

Více