Praha-východ

Okres

194 výtluků

  • 44 / 23 % Kritická závažnost
  • 61 / 31 % Nízká závažnost
  • 89 / 46 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ8455

Celý úsek komunikace Nučice - Konojedy, je v dezolátním stavu již více než 10 let. Tento stav je po provedených letních opravách. Takto již několik let opravuje Cestmistrovský okrsek Říčany. Po této "komunikaci" vede páteřní cyklotrasa č.1 a tedy po tomto povrchu jezdí na kole za automobilového provozu rodiny s malými dětmi.

CZ8174

Dobrý den, chci nahlásit velice špatný stav silnice z Uhlířských Janovic přez Staňkovice Benátky Výžerky Nučice až Kostelec nad Černým lesy. Je to usek dlouhý 20km který se látá každoročně po dobu 20ti let vede zde i trasa autobusové linky 387.

Více
CZ8437

Vnitřní oblouk hlavní silnice na křižovatce je příliš ostrý, auta tak buď zasahují do protisměru, nebo přejíždějí přes krajnici, která je vyztužena obrubníkem a notně vymletá, takže hrozí proražení kola.

CZ7509

Jedná se o prapadnutí vozovky kolem kanálu, který je zhruba v polovině šíře vozovky. Silnice se propadá poměrně dlouho, nyní je výtluk již tak hluboký že se musí objíždět kolem, mimo vozovku, jinak hrozní poničení vozidla o kanál, který zůstal ve své původní výšce.

CZ7418

A taky při celkové opravě ulice Barákova opravit kanál,ten věčně věkův teče přes celou silnici a v zimě to klouže a klouže,ale on neteče jenom v zimě,ale i v létě.

CZ6839

Na novem kruhovem objezdu doslo, po nejakej havarii, k poskozeni betonovych svodidel. Po vozovce se ruzne povaluji rozlamane kusy betonu. V tomto stavu uz je to delsi cas (foto je z 15.11.).

Ondřej Hájek

Povrch silnice nikdo neřešil za poslední asi 3 roky co zde jezdím, takže se pomalu rozpadá. Zcela chybí čáry a hned za koncem asfaltu je hluboký příkop, takže v noci nebo za špatného počasí potkat autobus (jezdí tudy každou hodinu) je docela adrenalin :)

Více