Karlovy Vary

Okres

15 výtluků

  • 3 / 20 % Kritická závažnost
  • 4 / 27 % Nízká závažnost
  • 8 / 53 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ9669

50 m rozbitá silnice 22137 z Merklína na Mariánskou u odbočky na Evu. Navíc je to v 160° zatáčce na mostě přes Eliášův potok. Velice nepříjemné při potkání jiných aut nebo dokonce cyklistů. Vede tudy Stoneman a Euregion Egrensis trasa.

CZ9186
3
Jednotlivý výtluk

Jedná se o křížovatku z Tisové u Nejdku silnice III/2208 na silnici z Nejdku do Perninku III/21047. Dlouhodobě zde teče voda za deště po silnici a je tudíž vymletý/vytlučený kus vozovky uprostřed a v odbočení na Nejdek je nedoasfaltovaný roh napojení silnic. Tento stav je dlouhodobě neřešený.

CZ9137
5
Úsek nad 50 m

Místní komunikace na pozemcích p.p.č.1216 a 1213/2 ve vlastnictví Města Nejdek. Jde o přístupovou komunikace do chatové oblasti v Tisové u Nejdku pod rozhlednou Pajndl http://turista.nejdek.cz/o-meste-1/pamatky/rozhledna-pajndl/. Je zde značená modrá trasa KČT, spojka cyklotras KČT č.2000 a 2009 a jde o hlavní pěší přístup k rozhledně z vlakové stanice Nejdek-Tisová na trati č.142. Díky volnému kamení jde pro pěší o obtížně schůdnou cestu(hrozí i podvrknutí), pro cyklisty nebezpečný úsek hrozí zablokování kola a následný pád a vozidla se zde do štěrku zahrabávají. Jde o úsek min.250m.

CZ8760

Dobrý den, přikládám fotografie veřejné komunikace v ulici Slovanská - KARLOVY VARY, Tašovice. Stav vozovky v katastrofálním stavu, na uvedené fotografii je výrazně vidět ukončený úsek asfaltové vozovky, kde dále pokračuje vozovka nebo spíše cesta k chatové oblasti.Místní lidé na své náklady zakoupí štěrk, kterým cestu částečně poupraví- městu, když zbyde přebytek asfaltového štěrku, tak pouze výmoly zaplátují, ale po krátké době se výtluky vymlátí opět - je to ostuda!!! V létě je cesta prašná a v zimně neskutečně bahnitá! Jak je možné, že cestu ukončí a dalších 200m pokračující komunikace nechají v takovémto stavu. Uvolní město někdy finance i na tento katastrofální úsek???

CZ3609

Něco jako silnice mezi Prohoří a Hrádkem při cestě na Buč na Karlovarsku (za Štědrou)...Není to tam spraveno už pár let a na dalších 20 to stále vypadá...:-) Úsek o délce 1 kilometru...:-)

Více
CZ8942

Silnice 21047 - Nejdek - Šindelová - Kraslice . Na této trase jsou stovky cca. podobných děr . Opravována je systémem Lopata a jen tam , kde náhodou zastavili cestáři . Pro profi opravu je nedůležitá .

CZ8129

Táhlá oblouková zatáčka na silnici I/6 kde kvůli nepřízpůsobení rychlosti dochází často k nehodám. Především za morka. Tento stav nezměnila ani nedávání oprava povrchu vozovky. Letos již 7 nehod.

Více
vladimír rams

50 m rozbitá silnice 22137 z Merklína na Mariánskou u odbočky na Evu. Navíc je to v 160° zatáčce na mostě přes Eliášův potok. Velice nepříjemné při potkání jiných aut nebo dokonce cyklistů. Vede tudy Stoneman a Euregion Egrensis trasa.

Více