Ústí nad Labem

Okres

116 výtluků

  • 56 / 48 % Kritická závažnost
  • 41 / 35 % Nízká závažnost
  • 19 / 16 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
Více
CZ7614

Všebořická ulice v centru Ústí n/Labem se řadí mezi nejrizikovější úseky v celém kraji. Rovný úsek zde svádí řidiče k nebezpečně rychlé jízdě a počet dopravních nehod se tak vyšplhal až na číslo 22 se 4 těžce zraněnými. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

Více
Josh Sklepní

Stav ulice se stále zhoršuje! Hrby asfaltu od křižovatky s ulicí Jeseninova jsou již velmi vysoké, hrozí poškození prahů vozidel s nižším podvozkem. Velmi nebezpečné i pro cyklisty. Kritický je také úsek od Novosedlického náměstí k odbočce do ulic Rozkošná a Puškinova, kde zároveň chybí jakýkoli přechod pro chodce. Ostatní přechody jsou vzdálené více jak 300 metrů a jsou již téměř neviditelné! Nevím jak dlouho tento zhoršující se stav ještě potrvá, radnice Střekova nefunguje. Doporučuji pořídit vozidla typu offroad!!!

Zdeněk Vyčítal
Zdeněk Vyčítal 22.9.18

CZ6586, Chuderov, silnice č.26040

Aktivita: Okomentován
CZ6586

Správce komunikace v minulých měsících všechny výtluky zacelil opravnou směsí a to na celém úseku od křižovatky směr Arnultovice až úplně dolů k hlavní silnici, která se při této aktualizaci opravuje dále do Strážek.

Více