Ústecký kraj

Kraj

309 výtluků

  • 110 / 36 % Kritická závažnost
  • 107 / 35 % Nízká závažnost
  • 92 / 30 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ9339
2
Jednotlivý výtluk

Díra na nově otevřené dálnici !!!! Kdo tohle nezažil, neuvěří. Večer jsem do ní vlítl, protože, kdo by proboha předpokládal, že tam po pár měsících bude už díra ??? !! A je tam. No a v tomhle provozu z ní bude za chvíli vymlácenej nebezpečnej kráter. Fotku nevložím protože se tam nedá zastavit a fotit. Tak alespoň obrázek s umístěním.

Tak č vím, že tam ty díry jsou jsem do jedné v noci vlítnul levým kolem. Pokud bude poškozen ráfek, nebo geometrie v hajzlu, budu požadovat náhradu škody od odpovědné instituce. V noci ve tmě ty díry vůbec nevidíte a navíc na silnici takového typu nemají vůbec co dělat.

CZ9329
3
Úsek nad 50 m

Několikrát na hovno opravené díry na rychlostní silnici Louny Chomutov. Nechápu, jak to mohou vždycky tak lajdácky opravit a požadovat za to mzdu. Na t díry pozor, když ji trefíte v 90ti, tak to může být o ráfek, nebo o novou geometrii. Silničáři to samozřejmě vědí, ale nic se neděje. Ono na úseku Louny Postoloprty je na opravu snad 10 míst. Všude jinde se to opravuje, tady se to řeší značkou "Pozor nerovnosti".

CZ9152
5
Úsek nad 50 m

Cesta, silnice se říct už nedá, z obce Mukařov do osady Zelený na Litoměřicku. Cesta patří do správy Lovečkovic, daně ze Zeleného končí v Úštěku. A tak Lovečkovice cestu nepotřebují a Úštěk opravit nemůže - není přeci jeho. Ve výsledku si na 1 km úseku řidiči likvidují auta a prorážejí pneumatiky.

CZ9067
4
Úsek nad 50 m

Na silnici vedoucí z obce Levousy do obce Stradonice (Ústecký kraj) je řada výtluků, nejhorší situace začíná před obcí Stradonice a pokračuje dál do obce. Nejen výtluky, ale díky intenzivnějšímu provozu kamimonové dopravy z důvodu rekonstrukce vlakové trati se začíná trhat krajnice vozovky. Vozovka zde potřebuje urychlený zásah.

CZ8956
1
Úsek nad 50 m

Špatná silnice, plná záplat a zvlnění. Paradoc je, že je to přímo před Správou a údržbou silnic. Celá Poděbradova ulice od kolejí nahoru je ve stavu nehodném 21. století. I když .... v ČR je to asi standard.

CZ8927
3
Jednotlivý výtluk

Nová perfektní silnice, asfalt jako malina, ale silničáři a nevím proč, udělali do asfaltu v jízdním pruhu tuhle díru. Pokud tam chtěli osadit značku, tak je to minela jako prase. Značka by měla být zhruba metr vpravo. Každopádně se tahle díra časem promění v kráter.

CZ8769
1
Úsek nad 50 m

Rozdrbaná silnice s drobnými, ale hustě rozloženými výtluky. V okresním městě Louny a na hlavní silnici města, navíc už je to tam roky, no je to vizitka a ostuda. Ono vůbec silnice v Lounech stojí za "starou Belu"

CZ8736
5
Jednotlivý výtluk

dira jako kráva, jel jsem 70 km /h, poklice fuč, plechový disk ohnutý, výměna nutná. Uvidím zdali přežila pneu.

Více
CZ9338

Hrůzostrašná silnice, jak je na Lounsku již zvykem. Jedná se o silnici od křižovatky u Postoloprt až do Lenešic. První cca 1 kilometr je fakt rodeo. Logicky rok od roku horší.

CZ9178

Od Loun směrem k odbočce na Farmu Březno je silnice rozdrbaná od kamionů a opět se od jara nic neděje. Nechají to vydrolit, až si někdo rozmete auto, nebo se tam vysype. Určitě o tom vědí, protože, než aby to silničáři opravili, mrsknou tam značku Pozor nerovnost. A mají dojem , že tím to končí. Denně tam projedou tisíce aut, proto to nemůžu nafotit, zastavit tam kvůli focení je risk.

CZ9177

Od čerpací stanice ONO u Března, až k odbočce do průmyslové zóny Postoloprty je silnice zvlněná jako prase. Stačí jet 90 km/hodinu a skáčete. I u aut v protisměru vidíte, jak nadskakují. Těch vln je tam asi 6 velkých a několik menších. POZOR, JE TO OPRAVDU O NEHODU. Stačí namoknout, nebo na podzim ranní mrazíky a vsadím se, že tam budou nehody. A mohou za to samozřejmě naši skvělí silničáři spolu s přetíženými kamiony. Bohužel to nelze za provozu nafotit, proto jen obrázek s umístěním.

CZ8843

Silniční nerovnosti, terénní vlny, které Vás mohou rozhodit, Na to, že je to silnice 1. třídy je to opravdu hazard to takhle nechat. Ale opravovali to několikrát a vždycky se to objeví znovu.

CZ7619

Ludvíkovice směr Děčín silnice č.13 - Rovný úsek silnice E442 spadající pod Ludvíkovice ve směru na Děčín láká řidiče k rychlé jízdě a nebezpečnému předjíždění. Dochází zde proto k častějším střetům vozidel s těžkými, ba dokonce i smrtelnými zraněními. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

CZ7618

Křižovatka v obci Smolnice v okr. Louny je místem s častými dopravními nehodami. Při vjíždění na silnici č. 7 řidiči musejí velmi riskovat, chtějí-li se dostat mezi rychle projíždějící auta a to se v mnoha případech stává osudným. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

CZ7617

Bořislav - nebezpečným úsekem s častými dopravními nehodami patří silnice I/8 u Bořislavi. Pěkný rovnější úsek silnice svádí k rychlejší jízdě. Na silnici, která není zrovna nejširší a k tomu z obou stran zalesněná, tak došlo již i ke smrtelným dopravním nehodám. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

CZ7615

Křižovatka v Prackovicich n/ Labem na Litoměřicku se dlouhodobě řadí mezi nejnebezpečnější úseky na Ústecku. Na přehledné široké křižovatce řidiči na hlavní zapomínají na bezpečnou rychlost a tak se odbočování z hlavní či najíždění na hlavní cestu stává až riskantním úkonem. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

CZ7614

Všebořická ulice v centru Ústí n/Labem se řadí mezi nejrizikovější úseky v celém kraji. Rovný úsek zde svádí řidiče k nebezpečně rychlé jízdě a počet dopravních nehod se tak vyšplhal až na číslo 22 se 4 těžce zraněnými. Zdroj: ředitelství služby dopravní policie

Více
Josh Sklepní

Stav ulice se stále zhoršuje! Hrby asfaltu od křižovatky s ulicí Jeseninova jsou již velmi vysoké, hrozí poškození prahů vozidel s nižším podvozkem. Velmi nebezpečné i pro cyklisty. Kritický je také úsek od Novosedlického náměstí k odbočce do ulic Rozkošná a Puškinova, kde zároveň chybí jakýkoli přechod pro chodce. Ostatní přechody jsou vzdálené více jak 300 metrů a jsou již téměř neviditelné! Nevím jak dlouho tento zhoršující se stav ještě potrvá, radnice Střekova nefunguje. Doporučuji pořídit vozidla typu offroad!!!

F Y
F Y 13.2.19

CZ7817, Louny, silnice Fügnerova

Aktivita: Okomentován

Naprostá tragedie. Výjezd i vjezd k Albertu společně s výjezdem a vjezdem na Autobusové nádraží je gourmetský zážitek. Lahůdka. Louny a silničáři bravo, skvělá vizitka.

F Y
F Y 13.2.19

CZ9339, Bitozeves, silnice č.7

Aktivita: Okomentován

A je to tady. Z malé díry je už pořádná díra. Na nové dálnici je hned díra !!! Nechápu to. Kdokoli z nás, když udělá v práci takovouhle minelu, tak dostane oprávněně přes kule. Ale tady se nic nehrotí, pěkně v klídku páni silničáři. Silnice Group třeba.

F Y
F Y 13.2.19

CZ8843, Postoloprty, silnice č.7

Aktivita: Okomentován

Skokanské můstky. Jak jinak tohle nazvat ? Samozřejmě, že to nezůstalo stejné, ale je to stále horší a horší.

F Y
F Y 7.2.19

CZ9178, Postoloprty, silnice č.7

Aktivita: Okomentován

Vím o té díře a stejně jsem do ní včera vlítl. Nechápu přístup silničářů. Díra je tam více než rok a půl a oni to řeší tak, že tam dali před rokem a půl značku. A mají hotovo, tím to vyřešili. Takže za mě a za ostatní řidiče dávám silničářům palec dolů. Stále neopraveno.

F Y
F Y 2.2.19

CZ9339, Bitozeves, silnice č.7

Aktivita: Přidán
CZ9339

Díra na nově otevřené dálnici !!!! Kdo tohle nezažil, neuvěří. Večer jsem do ní vlítl, protože, kdo by proboha předpokládal, že tam po pár měsících bude už díra ??? !! A je tam. No a v tomhle provozu z ní bude za chvíli vymlácenej nebezpečnej kráter. Fotku nevložím protože se tam nedá zastavit a fotit. Tak alespoň obrázek s umístěním.

Více