Přerov

Okres

64 výtluků

  • 20 / 31 % Kritická závažnost
  • 21 / 33 % Nízká závažnost
  • 23 / 36 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ9362
4
Jednotlivý výtluk

V Kokorách na silnici č.55 mezi Přerovem a Olomoucí na mostku přes Olešnici je při kraji samostatný neoznačený nebezpečný výtluk.

Výtluk se nachází na Kpt. Jaroše v Hranicích na Moravě 753 01 jeden výtluk v této ulici (který mám přímo před barákem) je podle mě nebezpečný akorát tak na vymlácení tlumičů či čepů.... město s tím nejspíš nehodlá nic dělat...

Výtluk se nachází na Kpt. Jaroše v Hranicích na Moravě 753 01 jeden výtluk v této ulici (který mám přímo před barákem) je podle mě nebezpečný akorát tak na vymlácení tlumičů či čepů.... město s tím nejspíš nehodlá nic dělat...

CZ5801

Přerov, ulice Kratochvílova - východ pěších z pasáže do protilehlé ulice je "zabezpečen" zpomalovacím retardérem. Provoz linkových autobusů několikrát za hodinu má za důsledek vytlačování jam v dlážděné vozovce v pravidelných intervalech, jak jej překonávání této rampy rozhoupá. Počínaje sjezdem z retardéru až ke kapličce na konci ulice je série jam, ta hned první a druhá dnes dosahuje hloubky k 10 cm a v kombinaci se sjezdem z retardéru tam v současné době chytá předním spojlerem většina typizovaných vozů. Projektant, který pro takovou zátěž navrhl drobnou kostku, uloženou do písku, by měl vrátit školné a diplom. Už se to opravovalo, ale další zavření ulice na několik měsíců k novému předláždění a zopakování této chyby nemá význam.I stařéček věděli, že pod cesty kočárů se ukládaly kočičí hlavy - a kam se na ty hrabe autobus, rozkývaný touhle odpalovací rampou......

CZ5307
3
Jednotlivý výtluk

Po oprave kanalu vznikla na silnici neviditelna past na ridice - prohluben ve vozovce. Kanal se nachazi v leve casti praveho jizdniho pruhu par metru pred prechodem ze smeru Prerov - Lipnik. Je to nekvalitne a neodborne provedena oprava!

CZ4365

Město: Přerov Jediná příjezdová ulice Durychová k městské části,kde se staví nové domy a stará cesta není schopna vydržet nápor nákladních aut. Projekt ve spodní části u ulice Jarní neřeší propojení se stávající komunikací.

CZ4243

Úsek 130 metrů kočičích hlav v hrozném stavu, zvlněné. Na vyznačených místech díry na celé kolo. Nutno objíždět v protisměru. Vyznačeno na mapy.cz.

CZ2736
2
Úsek do 50 m

Vypálené místo na dálnici D1 (pravý pruh, 314km, směr z Ostravy na Lipník nad Bečvou) po nehodně kamionu. Místo je označeno snížením rychlosti na 80km/h, ale tento stav trvá více jak měsíc a jsme přece na D1čce, ne? Takže bych očekával rychlejší reakci.

Více
Více