Ostrava

Obec

116 výtluků

  • 23 / 20 % Kritická závažnost
  • 32 / 28 % Nízká závažnost
  • 61 / 53 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ11132
3
Jednotlivý výtluk

Spodní část cesty, po které denně jezdí spousta aut kvůli nemocnice stojící poblíž. V lokaci garáží. Slouží také jako průjezdová cesta pro mnoho rodin bydlících blízko této lokality a pro místní prádelnu a čistírnu.

CZ11131

Cesta, po které denně jezdí spousta aut kvůli nemocnice stojící poblíž. V lokaci garáží. Slouží také jako průjezdová cesta pro mnoho rodin bydlících blízko této lokality.

CZ11129

Kvůli na stranách parkujícím autům se výmolům skoro nedá vyhnout – několikrát už jsem byl dokonce svědkem uražených zrcátek v těchto místech.

CZ11096

křizovatka na Plzeňské u úřadu směr vodárna v pravém pruhu výmol jako prase, možná to byl dokonce i odkryty kanal, nestačil jsem zaregistrovat, ale koplo mi to kolo

CZ11092

Dobrý den, na ulici Josefa Skupy 1640/19, Ostrava máme 3-4 výmoly, ve kterých brzy někdo nechá kolo. :D prosím, pokud by se u Vás našla hodná duše, budeme rádi. Děkuji Gabrielová

CZ10965

Od křižovatky 26.dubna x Na Miliřích až po točnu autobusu pravý jízdní pruh směr Velká Polom zvlněny povrch komunikace a příčné výmoly na komunikaci od Velké Polomy směr centrum Plesná.

CZ10962

Na ulici 26.dubna od centra po zastávku Nová Plesná jsou na vozovce oběma směry propadle provizorné opravy. Tudíž řidiči se musí na cestě v místech kde jsou propady bud vyhnout nebo projet vozidlem opatrně.

Více
CZ9352

Dobrý den, chtěl bych nahlásit nebezpečný úsek, který se nachází v Ostravě na křižovatce ul. Mitrovická a ul. U Sochy. Jde o to, že pokud jedeme autem po silnici U Sochy směrem k silnici Mitrovická, je zde velice nepřehledná zatáčka z pravé strany. Je to problém, protože z pravé strany této silnice je přerušovaná čára, takže PŘÍPADNÝ PŘEDJÍŽDĚJÍCÍ automobil v levém pruhu z tohoto směru nelze zaregistrovat pouhým pohledem vpravo. Je třeba se podívat do malého nenápadného dopravního zrcadla, které si většina řidičů ani nevšimne, a častokrát bývá zamlžené nebo znečištěné, že tam nejde nic vidět. Navíc, spousta řidičů stopku ignoruje. Mám za to, že i přes dodržení všech pravidel jízdy ze směru ulice U Sochy (tedy stopka), a řádném rozhlédnutí, může v situaci, když předjíždí vozidlo z pravé strany po ulici Mitrovická, dojít k vážné dopravní nehodě, protože předjíždějící vozidlo jede zřídkakdy rychlostí 50 km v hodině. Situaci by jednoduše vyřešila plná čára.

CZ8033

Vytřískaný kanál na velmi rušné křižovatce. Výtluku se musí vyhýbat, což v takové křižovatce dělá problémy. Vzhledem k velké rychlosti aut z okolních směrů hrozí poškození auta !

CZ7495

Prakticky celá ulice Moravská, zejména ve směru na ulici Místeckou je děravá jako po bombardování a zaslouží si kompletní rekonstrukci. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně vytíženou silnice, tak je ostuda v jakém je stavu. Vhodným řešením by také bylo odstranění retardéru umístěného za autobusovou zastávkou ÚMOb Jih, jenž zde zcela postrádá smysl. Pouze zvyšuje hluk a znečištění častým brzděním a akcelerací, snižuje plynulost a bezpečnost provozu a zvyšuje riziko nehody (dojde zde k několika nehodám ročně).

CZ7100

Styková křižovatka dvouproudových komunikací mimo obec, bez odbočovacích a připojovacích pruhů, jedná se o kombinaci delších přímých úseků a krátkých směrových oblouků malých poloměrů.

Rizikovost místa

Kombinace směrového a výškového trasování komunikace, nevhodné umístění křižovatky, ztížene rozhledové poměry.

Nehodovost místa

Celkem nehod řešených PČR - 33 (Ú 2, TZ 7, LZ 16, HŠ 22)

Socioekonomická ztráta

90 013 000 Kč

Vývoj místa

10/2015

V říjnu 2015 byla zprovozněna přeložka silnice I/11. Z tohoto důvodu u této křižovatky poklesla intenzita dopravy. Je otázkou, zda se zprovozněním přeložky silnice I/11 rizikovost této křižovatky vyřešila.

03/2016

Tato křižovatka zatím není řešena z důvodu, že původní komunikace není napojena ve směru na Ostravu. Obousměrné zprovoznění původní komunikace se předpokládá někdy cca za 1,5 roku. Vlastník původní komunikace bude Moravskoslezský kraj, který má zájem následně tuto křižovatku řešit úpravou.

Více