Jihlava

Obec

39 výtluků

  • 8 / 21 % Kritická závažnost
  • 13 / 33 % Nízká závažnost
  • 18 / 46 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ10097

Křížová ulice Jihlava,hlavní přístup na náměstí, dlouhodobý stav, ulicí projede v prac. dnech kolem 7 000 aut, voda cáká všude, při suchu se práší, bláto u krajnice se neuklízí ani při jarním úklidu

CZ9590

Odbočka u Úřadu práce (levá) směrem k OMV, cca před půl rokem tam něco kopali, ale spravená silnice je opravdu katastrofa, jezdím tam každý den a moje tlumiče už to fakt nedávají a to nemám žádnou starou šunku.

Více
CZ7092

Křižovatka silnice II/352 s MK ul. Heroltická a Průmyslová; intravilán - město Jihlava; rovinatý terén; povolená rychlost 50 km/h; vozovka - živice, ve směru od ul. Průmyslová je před křižovatkou lokální poškození povrchu. Silnice II/352 je novou trasou z Jihlavy do Polné. Začíná od silnice I/38, přes okružní křižovatku s ul. Pávovskou se dostává k dané křižovatce, kde pokračuje vlevo k místní části Jihlava - Heroltice. Místní komunikace ul. Heroltická a Průmyslová jsou důležitými komunikacemi spojujícími oblasti rozsáhlé průmyslové zóny. Jedná se o stykovou čtyřramennou křižovatku bez přídatných pruhů. Šířka komunikací je proměnná od 6,40 m do 8,30 m.

Rizikovost místa

Nebezpečným vlivem je vedení hlavní pozemní komunikace po trase silnice II/352, tzv. zalomená přednost. Dále zhoršené rozhledové poměry mezi větví od Heroltic a ul. Průmyslovou.

Nehodovost místa

Celkem nehod řešených PČR - 8 (Ú 0, TZ 0, LZ 14, HŠ 1)

Socioekonomická ztráta

6 268 000 Kč

Vývoj místa

12/2015

Bc. Michal Procházka, Město Jihlava, koordinátor městské mobility řekl, že tato křižovatka se již na městě řešila na dopravní komisi, což je poradní orgán Rady města. Dopravní komise doporučila Radě města změnu přednosti v jízdě.

11/2016

Na konci roku 2015 proběhlo prořezání zeleně v místě křižovatky. V roce 2016 probíhá zpracování projektové dokumentace ke změně přednosti v jízdě. Realizace změny přednosti se plánuje v roce 2017.

Tomáš Vaněk
Tomáš Vaněk 2.2.22

CZ793, Jihlava, silnice č.38

Aktivita: Okomentován

Velký výtluk v křížení sjezdu z D1 směrem od Brna a E38 směrem z Jihlavy do Havl. Brodu. Vychází tak akorát pod kolo, je to velká rána. Sjíždíte z D1 na Jihlavu, trefíte ho pravým kolem. Jedete z Jihlavy do Havlíčkova Brodu a trefíte ho zase pravým kolem. Silničáři dali ceduli a tím je pro ně zřejmě vyřešeno. Foto nelze...křižovatka uprostřed frekventovaných silnic, snad někdy vprostřed noci.

Josef Poukar

Křížová ulice Jihlava,hlavní přístup na náměstí, dlouhodobý stav, ulicí projede v prac. dnech kolem 7 000 aut, voda cáká všude, při suchu se práší, bláto u krajnice se neuklízí ani při jarním úklidu

Více