Jihlava

Okres

113 výtluků

  • 14 / 12 % Kritická závažnost
  • 41 / 36 % Nízká závažnost
  • 58 / 51 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ10097

Křížová ulice Jihlava,hlavní přístup na náměstí, dlouhodobý stav, ulicí projede v prac. dnech kolem 7 000 aut, voda cáká všude, při suchu se práší, bláto u krajnice se neuklízí ani při jarním úklidu

CZ9590

Odbočka u Úřadu práce (levá) směrem k OMV, cca před půl rokem tam něco kopali, ale spravená silnice je opravdu katastrofa, jezdím tam každý den a moje tlumiče už to fakt nedávají a to nemám žádnou starou šunku.

Více
CZ9591

Cesta z: Panská Lhota --- Střížov. Chápu, že je to jakási "polní cesta pro JZD a jak jsem se dozvěděl, tak vlastně nikomu nepatří, možná JZD, v tom případě si myslím, že by to neměla být regulerní cesta, ale nějaká silnice jako polní. V případě totiž, že dojíždíte do práce 100km a zaměstnavatel Vám dle map přispívá na dopravu, ale nejkratší cesta je přes tuto silnici ( protože je to vlastně skvělá nová silnice ), tudíž vy tudy stejně nepojedete, protože by se to dalo max měsíc, než by se Vám otřesy rozpadlo auto na prvočástice.

CZ7114

Průsečná křižovatka silnic I/23 a I/38 v extravilánu bez přídatných pruhů, částečné osvětlení. Max. rychlost 70km/h na hlavní, vedlejší P6 (Stůj, dej přednost v jízdě). I/38: Kolín – Znojmo –A (součást E59 Pha – Zahřeb) I/23: Č. Budějovice – J.Hradec – Brno krajský i celorepublikový význam. Častý výskyt mlh.

Rizikovost místa

Křížení významných tahů, problematická rozpoznatelnost křižovatky, omezený rozhled za zhoršené viditelnosti (častý výskyt mlh).

Nehodovost místa

Celkem nehod řešených PČR - 14 (Ú 3, TZ 3, LZ 14, HŠ 4)

Socioekonomická ztráta

84 964 000 Kč

Vývoj místa

12/2015

Ing. Marie Tesařová, ředitelka Správy ŘSD Jihlava sdělila že, již v době konání loňské Dopravní snídaně mělo ŘSD zadáno zpracování studie. Studie byla zpracována v několika variantách a po projednání této studie se pokračuje v procesu územního řízení. V plánu je zde vybudovat okružní křižovatku. Limitující je jednání s vlastníky sousedních pozemků, kdy byl v současné době vypracován znalecký posudek k výkupu sousední nemovitostí. Předpoklad je, že v roce 2016 by mělo být vydáno územní rozhodnutí a snad i stavební povolení.

11/2016

Územní rozhodnutí ke stavbě okružní křižovatky je již vydáno. Dokumentace ke stavebnímu povolení je zpracována, začíná se s výkupy potřebných pozemků. V rámci realizace stavby dojde i ke zbourání sousedního domu, který je v těsné blízkosti komunikace. Raelizace stavby se předpokládá v roce 2017 nebo 2018.

Více
Tomáš Vaněk
Tomáš Vaněk 2.2.22

CZ793, Jihlava, silnice č.38

Aktivita: Okomentován

Velký výtluk v křížení sjezdu z D1 směrem od Brna a E38 směrem z Jihlavy do Havl. Brodu. Vychází tak akorát pod kolo, je to velká rána. Sjíždíte z D1 na Jihlavu, trefíte ho pravým kolem. Jedete z Jihlavy do Havlíčkova Brodu a trefíte ho zase pravým kolem. Silničáři dali ceduli a tím je pro ně zřejmě vyřešeno. Foto nelze...křižovatka uprostřed frekventovaných silnic, snad někdy vprostřed noci.

Josef Poukar

Křížová ulice Jihlava,hlavní přístup na náměstí, dlouhodobý stav, ulicí projede v prac. dnech kolem 7 000 aut, voda cáká všude, při suchu se práší, bláto u krajnice se neuklízí ani při jarním úklidu

Více