Jindřichův Hradec

Obec

2 výtluky

  • 0 / 0 % Kritická závažnost
  • 0 / 0 % Nízká závažnost
  • 2 / 100 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
Průša Filip

Nebojte se, u techto firem nepracuji. Jsem vedec a jako takovy mam rad podlozena fakta.. To ze jste si rozhodil geometrii je samozrejme mozne, nicmene ja rad verim faktum. Na fotografiich je videt ze se rozhodne nejedna o 15 cm (ani 5cm) propadly kanal. Sprava silnic, resp. najate firmy provadejici nektere opravy jsou vazne silene, nicmene je zahodno pristupovat k temto vecem s jistym nadhledem. Doufam ze jsem se Vas nijak nedotkl, chtel jste fota, tak jsem Vam je poridil. Mejte se pekne a at Vam to jezdi!! P.S.: tato stranka je super, nahlasil sem nejake vytluky u Nas a hadejte, uz jsou vsechny opraveny takze ji hodnotim vice nez pozitivne!

Zdeněk Cuhra
Zdravím, pane Průšo. Tímto úsekem jezdím od roku 1996. Že bych si geometrii zhruba před půl rokem "rozhodil" na díře hluboké jen 1-2 cm? To se mi nějak nezdá. Nepracujete Vy náhodou u Správy silnic?
Průša Filip

rozdíl mezi vozovkou a kanálem cca 1 - 1,5 cm (v jedné části je to maximálně 2 cm)... foto přiloženo p.s.: vybrání 15-ti centimetrového výmolu by bylo určitě na geometrii - pokud by jste to kolo pak vůbec dohledal... :-))

Zdeněk Cuhra
Vzkaz pro pana KOLEGU: Pokud nechci, aby do kanálu řidiči najížděli koly od auta, raději to přeženu a napíši hloubku větší než možná je ve skutečnosti. Zajisté jiný náraz bude ve 30 km rychlosti a jiný při 90 km rychlosti. A až mi budete dělat fotky, zkuste u kanálu změřit jeho hloubku. Díky.
Průša Filip

Pane KOLEGO, dnes jsem touto cestou jel a mistni kanaly znam vice nez dobre, neb jsem temer prespolni... ZADNY takovy KANAL (15cm na hloubku) se zde nenachazi!! Fotografie zkresluji, to ano, nicmene prosim budme objektivni a nevymyslejme si tu blbinky... Zitra tudy opet pojedu a pokud si vzpomenu, tak VAM udelam par fotek. Vetsi rany do podvozku jsou pri prejizdeni pricnych spoju na nedalekem moste pres NEZARKU (jen je kazdou chvilku opravovan za nehorazne penize)...

Více