Jindřichův Hradec

Okres

42 výtluků

  • 3 / 7 % Kritická závažnost
  • 23 / 55 % Nízká závažnost
  • 16 / 38 % Opraveno
Mapa
na váš web
Více info
CZ7952

Ztracená varta - hranice okresu České Budějovice, spojovací komunikace mezi obcemi Šalmanovice a Bor. Nejde o bezvýznamné spojení - jde o trasu ze Suchdola nad Lužnicí do Českých Budějovic využívanou i linkovými autobusy. Jen na ni (už několik let) její správce bohužel zapomíná. Po letošní zimě výtluky v celém úseku od křižovatky u Šalmanovic až po hranici okresu ČB.

Více
CZ6949

Na 3km úseku v obci Lodhéřov je přes 70 kanálových deklů uprostřed silnice z nichž přibližně polovina je propadlých i o 5cm a může vzniknout poškození auta.

CZ6676

Jde o přednost zprava mezi obcemi Nová Včelnice a Žďár u Kamenice nad Lipou. Při výjezdu z "Panské cesty" (dubová alej) mají auta přednost zprava před auty jedoucími z Nové Včelnice, která v tomto úseku mohou jet 90 km/h, ale vzájemně se až do posledního okamžiku nevidí. A to ani v případě, kdy auto vyjíždějící z dubové aleje zastaví a řidič se rozhlédne. Když jede jiné vozidlo od Nové Včelnice, je v ohrožení rozjíždějícím se vozidlem na "hlavní". Nebylo by užitečné do této křižovatky instalovat zrcadlo? Děkuji, Petr Smetana

Více