Praha

Obec

2204 výtluků

  • 386 / 18 % Kritická závažnost
  • 855 / 39 % Nízká závažnost
  • 963 / 44 % Opraveno

Nadřazený celek

Mapa
na váš web
Více info
CZ10253

Výmol na cestě po silnici v Praze 9 - "Za tratí". Je to nedaleko od odbočky od nákupního centra Globus směrem na Třeboradice. Jedná se o výmol který vznikl na přemostění Mratínského potoka. Toto místo bylo před nedávnem opravované podle nového asfaltového povrchu, leč zřejmě voda vymlela spodní výplň a silnice se na můstku stále propadá. Díra se stále zvětšuje i když není zatím narušen povrch asfaltu. Ale každým přejetím tohoto výmolu kola vozu propadnou dost hluboko a až se objeví puklina v asfaltu, tak je možné že pod horní vrstvou asfaltu bude pěkná díra. Místo je poměrně frekventované, takže je obtížné zde zastavit a pořídit foto. Tak jsem použili jiný obrázek.

CZ10234

Výstavní ulice, Praha 11, Tankodrom v Praze, Jde o další kanál, který pod nátlakem kamionové dopravy ve Výstavní ulice prostě nemůže vydržet. Od začátku roku je zadáno několik výmolů, ale stále se nic neřeší!!!

Více
CZ10250
Velice nebezpečný úsek od Čer. Mostu ! Oprava svodidel od TIR kdy zatáčku projíždí buď do protisměru !!! skrz svodidla nebo vozidlo položí na bok !!! je tady běžná záležitost !! Jenom Já jsem zde byl svědkem během dvou roku 4 těžkých nehod TIR v noční hodinách a v ranní špičce. Zatáčku je potřeba v nočních hodinách nasvítit směrovými šipkami. ŘSD to neřeší už jsem volal, komunikace patří části Praha bla bla !!! A to se vyplatí :) Zde aktuální foto z dneška už týden bez oprav !!
CZ10244

Nebezpečný úsek s mnoha výmoly v Praze na ulici Psohlavců v okolí dobu č.p. 14/1674. 2 výmoly u osvětlení č. sloupu 403 654, další výmoly u osvětlení č. sloupů 403 655, 403 659, 4033 661, 403 665 a 403 666. Děkuji.

CZ10241

Kluzká špinavá a za mokra velmi špatně viditelná/čitelná skvrna od nečistot vyvedených trubkou z železničního mostu Barikádníků. Dotčený je jízdní pruh směrem k mostu Barikádníků. Past pro motorkáře. Je nebezpečná, protože je skvrna na vjezdu do zatáčky. Za deště je pravděpodobně zasažená plocha větší.

CZ10166

křižovatka ulic zatratí a kostelecká , příšerný stav komunikace s výmoly které snižují možnost brždění do křižovatky nebo rychleho rozjezdu kvůli nerovnostem a výmolům

CZ9830

V tomto úseku je více výtluků v směru od ulice Bystrá kde je nebezpečný výtluk v zatáčce který nutí přejet do protisměru dále pak drobné výtluky, až po utrženou krajnici na levé i pravé straně za křižovatkou s ulicí K Radonicům v směru do Vinoře.

Více
Více