Hlavní město Praha

Kraj

2150 výtluků

  • 366 / 17 % Kritická závažnost
  • 851 / 40 % Nízká závažnost
  • 933 / 43 % Opraveno

Nadřazený celek

Podřazené jednotky:

Mapa
na váš web
Více info
CZ9748
3
Jednotlivý výtluk

Velký a zvětšující se výmol registrujeme v naší ulici už přes rok. Výmol se nájezdem velkých a těžkých aut neustále zvětšuje a prohlubuje. Výmol je při vjezdu z ulice Na palouku do ulice Na Výsluní na Praze 10 - přesně na přechodu pro chodce, kudy chodí velké množství lidí včetně maminek s kočárky, které se musí výmolu pracně vyhýbat. Je velmi nutné tento výmol v rychlosti opravit.

CZ9718

Ulicí U Hadovky je vedena delší dobu objížďka, povrch vozovky to na několika místech nezvládá - výmolů je v ulici hned několik, ale tahle past na mamuty má nejméně 15cm hloubky, zabírá už skoro polovinu vozovky a den ode dne se zvětšuje.

CZ9704

Na parkovišti u Smíchovského nádraží (parkování v řadě viz foto) je řada krytů kanalizace, které jsou nebezpečně uvolněné a propadají se.

CZ9660
3
Jednotlivý výtluk

Výmol u Techa v Hostivaři Praha 10, ulice U továren 770. Nejde objet, vždycky ho jedním kolem trefím. Je "akorát" na kolo, dost to bouchne do tlumičů.

CZ9656
2
Jednotlivý výtluk

Dva výtluky v rozmezí přibližně 10 metrů na ulici Radlická v pravém jízdním pruhu směrem do centra. Výtluky se nacházejí asi 20 metrů za výjezdem z ulice Mezi Lány. Větší cca 30x30 cm a menší blíž do centra cca 20x20. Hloubka obou je odhadem 5-10 cm. Výtluky jsou zaznamenané 2.7.2019.

CZ9649
3
Jednotlivý výtluk

Nebezpečný výmol krytý přechodem pro chodce. Předpokládám, že se časem propadne úplně. Sleduji to již 3 týdny a zhoršuje se to. Jezdí tam často i řada kamionů.

CZ9639

Znicena vozovka, vytluky asi na osmi mistech, vzhledem k nekolikanasobnym opravam tech samych mist a zaroven k celkovemu stavu vozovky temer celou ulici, prosim o zvazeni rekonstrukce celeho podkladu silnice. V okoli toto bylo realizovano ve vice okolnich ulicich (napr kolem restaurace na Kvetnici, pripadne ulice Zateckych) a obavam se, ze nebyly v tak tristnim stavu jako ulice Pod Sokolovnou.

Více
CZ9370

Katastrofální silnice před hřbitovem, nejhorší pár metrů před mostem.......v místě na fotce je to nejhorší, dokonce i autobusy se tam naklání na střed......z fotky je jasně patrný velký a dlouhý výtluk....tato celá silnice je špatná, jde totiž o celý úsek, kde byly kočičí hlavy zalité asfaltem!!!!

CZ9221

U přechodu velké nerovnosti - v případě nouzoveho brždění kvuli chodcům nebo cyklistům, kteří mají přechod hned za přechodem pro pěší, může vzniknout nebezpečná situace - kola nebudou držet dostatecne na vozovce pro maximalni brzdný efekt.

CZ9220

U přechodu velké nerovnosti - v případě nouzoveho brždění kvuli chodcům nebo cyklistům, kteří mají přechod hned za přechodem pro pěší, může vzniknout nebezpečná situace - kola nebudou držet dostatecne na vozovce pro maximalni brzdný efekt.

CZ9219

U přechodu velké nerovnosti - v případě nouzoveho brždění kvuli chodcům nebo cyklistům, kteří mají přechod hned za přechodem pro pěší, může vzniknout nebezpečná situace - kola nebudou držet dostatecne na vozovce pro maximalni brzdný efekt.

CZ9218

U přechodu velké nerovnosti - v případě nouzoveho brždění kvuli chodcům nebo cyklistům, kteří mají přechod hned za přechodem pro pěší, může vzniknout nebezpecná situace - kola nebudou držet dostatecne na vozovce pro maximalni brzdný efekt.

CZ8791

Nepovolený příčný práh z asfaltu, při přejetí osobního auta bouchne pokaždé do podvozek vozu, nelze objet je zde prorostlá hustě vegetace města. Minulý týden nehoda na hrbolu malého dítěte na kole, naštěstí se nic nestalo. Dlouhodobe neřešeno. Celkem velký provoz přes den. Prosím o opravu, velké výtluky v celé ulici.

CZ8690

Dlouhodobě je nepřehledná nenápadná křižovatka ulic M. Horákové (ve směru od Hradčanské) s ulicí Na Špejcharu. Byť dopravní značení je podle všeho v pořádku, řidiči mu zřejmě úplně nerozumí nebo si ho mylně vykládají (nebo ho cíleně ignorují) a hlavně ti mířící do tunelu Blanka zde způsobují dopravní komplikace. Před křižovatkou jsou tři pruhy - levý a prostřední rovně, pravý doprava do ulice Na Špejcharu. Za křižovatkou je pak chodník vystupující do vozovky (protože rovně byly pouze 2 pruhy) a až za tímto cípem chodníku přibývá odbočovací pruh do tunelu před druhou křižovatkou. Křižovatka je prostorná, úsek mezi ní a následující křižovatkou však velmi krátký. Levý pruh, který byl rovně, je zde odbočovacím vlevo. Prostřední pruh zůstává rovně, takže se do něj sjíždějí řidiči z levého a křižovat ucpávají, blokují tramvaje odbočující na Špejchar. Pravý pruh, který byl v první křižovatce odbočovací doprava však řidiči považují zřejmě za odbočovací už do tunelu, takže se do něj řadí už na této křižovatce. Stačí jeden, který si přejede vlivem takové chyby a následuje ho řada dalších řidičů. Aby při průjezdu křižovatkou zjistili, že jim v pokračování brání chodník, a že se musí zařadit zpět do prostředního pruhu. Tam se snaží dostat za každou cenu, protože mají jen objet ten kousek chodníku, a vzniká řada nebezpečných situací - zrovna dnes zbývalo max 10 cm k tomu, aby nás jeden takový řidič málem naboural a inspiroval mě k tomuto příspěvku. Po celém tomto manévru je teprve možné si přejet do odbočovacího pruhu směrem do tunelu. Prosím, zvažte, zda by dopravní značení zde nešlo nějak zvýraznit, upřesnit nebo křižovatku trochu upravit, aby k takovým situacím nedocházelo. Děkuji.

CZ7869

Propadlina. Byla nahlášena na TSK v červenci 2016. Odpověď kterou jsem dostal: 8/9/2016 1:02 PM, Nováková Eva wrote: Dobrý den, K Vámi zaslanému upozornění na stav komunikace v ul. Lhotecká sdělujeme, že závady zde byly zařazeny do zásobníku akcí prováděných v rámci běžné údržby. Termín opravy závisí na výši přidělených finančních prostředcích a na již dříve zařazených akcích. V současné době zde proběhne provizorní oprava výtluků v místě BUS zastávky. S pozdravem Správní technik TSK OS JIH

CZ7667

Propadlý chodník v ul. Kruhová před domem č.p. 403 v Praze 10 - Strašnicích. Zejména v zimním období nebo za deště dochází k uklouznutí chodců, došlo již i k podvrtnutí kotníku.

Více
Více