Hlavní město Praha

Kraj

2022 výtluků

  • 323 / 16 % Kritická závažnost
  • 815 / 40 % Nízká závažnost
  • 884 / 44 % Opraveno

Nadřazený celek

Podřazené jednotky:

Mapa
na váš web
Více info
CZ8599
3
Jednotlivý výtluk

Výtluk v Praze 10, ulice Mrštíkova přímo u stavby nových bytovek cca 100 m od metra Strašnická. Velikost cca 50x40 cm a hloubka 10 cm. Pokud vpravo parkují auta, což je téměř vždy, nelze se tomuto výmolu vyhnout a musí se jím projet.

Více
CZ8690

Dlouhodobě je nepřehledná nenápadná křižovatka ulic M. Horákové (ve směru od Hradčanské) s ulicí Na Špejcharu. Byť dopravní značení je podle všeho v pořádku, řidiči mu zřejmě úplně nerozumí nebo si ho mylně vykládají (nebo ho cíleně ignorují) a hlavně ti mířící do tunelu Blanka zde způsobují dopravní komplikace. Před křižovatkou jsou tři pruhy - levý a prostřední rovně, pravý doprava do ulice Na Špejcharu. Za křižovatkou je pak chodník vystupující do vozovky (protože rovně byly pouze 2 pruhy) a až za tímto cípem chodníku přibývá odbočovací pruh do tunelu před druhou křižovatkou. Křižovatka je prostorná, úsek mezi ní a následující křižovatkou však velmi krátký. Levý pruh, který byl rovně, je zde odbočovacím vlevo. Prostřední pruh zůstává rovně, takže se do něj sjíždějí řidiči z levého a křižovat ucpávají, blokují tramvaje odbočující na Špejchar. Pravý pruh, který byl v první křižovatce odbočovací doprava však řidiči považují zřejmě za odbočovací už do tunelu, takže se do něj řadí už na této křižovatce. Stačí jeden, který si přejede vlivem takové chyby a následuje ho řada dalších řidičů. Aby při průjezdu křižovatkou zjistili, že jim v pokračování brání chodník, a že se musí zařadit zpět do prostředního pruhu. Tam se snaží dostat za každou cenu, protože mají jen objet ten kousek chodníku, a vzniká řada nebezpečných situací - zrovna dnes zbývalo max 10 cm k tomu, aby nás jeden takový řidič málem naboural a inspiroval mě k tomuto příspěvku. Po celém tomto manévru je teprve možné si přejet do odbočovacího pruhu směrem do tunelu. Prosím, zvažte, zda by dopravní značení zde nešlo nějak zvýraznit, upřesnit nebo křižovatku trochu upravit, aby k takovým situacím nedocházelo. Děkuji.

CZ7869

Propadlina. Byla nahlášena na TSK v červenci 2016. Odpověď kterou jsem dostal: 8/9/2016 1:02 PM, Nováková Eva wrote: Dobrý den, K Vámi zaslanému upozornění na stav komunikace v ul. Lhotecká sdělujeme, že závady zde byly zařazeny do zásobníku akcí prováděných v rámci běžné údržby. Termín opravy závisí na výši přidělených finančních prostředcích a na již dříve zařazených akcích. V současné době zde proběhne provizorní oprava výtluků v místě BUS zastávky. S pozdravem Správní technik TSK OS JIH

CZ7667

Propadlý chodník v ul. Kruhová před domem č.p. 403 v Praze 10 - Strašnicích. Zejména v zimním období nebo za deště dochází k uklouznutí chodců, došlo již i k podvrtnutí kotníku.

CZ7459

Ulice Tobrucká, Praha 6. Stav příjezdové komunikace k, náměstkem magistrátu Hl.m. Prahy p. Dolínkem, plánovanému P+R. Silnice je samý ďolínek.

CZ7415

Odbočovací pruh z ulice Zenklova do ulice Na Stráži je absolutně zvlněný. Jedná se větev z ulice V Holešovičkách, který trpí silným provozem a povrch je opravdu poničen. V případě rychlé jízdy a mokra hrozí při dobržďování vozu ztráta styku s vozovkou a následný smyk. STAV VELICE NEBEZPEČNÝ VŮČI MÍSTU, SILNÉMU PROVOZU A ZVÝŠENÉMU POHYBU CHODCŮ ! NEBEZPEČÍ ZTRÁTY KONTROLY NAD VOZIDLEM

CZ7373

Křižovatka před Českou spořitelnou , pohled směrem na magistrálu. Praha, blízko metra Florenc - velmi vytížený úsek a časté objíždění aut a busů - velmi nebezpečné!!!

Více
Více